МедiаЛаб Донбас - медиапроект для молодёжи Донбасса. Наше мотто: «Пиши и измени свой город!». В наших Медиа Мастерских начинающие журналистки и журналисты работают над темами, важными для их города, формируя критический взгляд на свое окружение. Их статьи, фото- и видеоматериалы опубликованы на этом веб-сайте.

Публикации

Синергія творчості

30.07.2020

Бахмут


Олександр Артюшенко

Фотоесе

Бахмутський Дім культури імені Євгена Мартинова – справжній прихисток для переможців. Тут народжуються таланти, тут вдосконалюють вміння десятки дітей різного віку.

 

Це дійсно так: палкі бальники з «Аллегро» кожного року протирають паркет до дірок, аби привезти додому чергову нагороду гран-прі, красуні з «ARTLIFE» заряджають публіку та журі потужною енергією сучасного танцю, драйвовий «LAVMusic» зі своїми артистичними та вокальними здібностями, назавжди западе вам у душу.

 

Коли потрапляєш до Дому культури, відчуваєш дивовижну творчу атмосферу, там стає дуже затишно та спокійно, хочеться прислухатися до кожного звуку та ловити кожен рух артистів. Виникає відчуття, що натхнення не покидає цю будівлю, вона перетворюється на місце концентрації творчої енергії та синергії.  

Теги:
Бахмут, фотоэссе, улица, город, творчество, хореография

<- назад в: Публикации

Предыдущий материал:
"Лада"

Следующий материал:
Микрокосмос рынка


Александр Артюшенко

 Возраст: 16 лет

Родился: в Бахмуте

Живу: в Бахмуте

 

Что делает меня счастливым?

Счастливым меня делают достижения, к которым я долго шёл.

Что для меня важно в жизни?

В жизни важно не опускать руки и работать на 101%

Что бы я хотел изменить в своём городе к лучшему?

В моём городе мне нравится всё, так что менять ничего, наверное, не хотелось бы.