МедiаЛаб Донбас - медиапроект для молодёжи Донбасса. Наше мотто: «Пиши и измени свой город!». В наших Медиа Мастерских начинающие журналистки и журналисты работают над темами, важными для их города, формируя критический взгляд на свое окружение. Их статьи, фото- и видеоматериалы опубликованы на этом веб-сайте.

Публикации

Школа, мій дім

02.08.2018

Миколаївка


Альбина Бакуха

Моє улюблене місце

Миколаївка

Улюбленим місцем в Миколаївці для мене є школа. Коли я вперше прийшла туди, то ще не знала своїх однокласників, довгі коридори здавалися лабіринтами, незнайомі вчителі — все це трохи лякало. Моя перша вчителька Тетяна Федорівна досить вимоглива, справедлива, з почуттям гумору та вмінням  нейтралізувати конфліктні ситуації між моїми однолітками. Вона стала моїм першим другом. Їй я могла довірити будь-яку таємницю, звернутися за порадою.    

Минав час і школа ставала для мене не тільки місцем, де навчають і можна спілкуватися з однокласниками, а й місцем, де я почала відкривати себе. Пов‘язано це із приїздом волонтерів із «Нового Донбасу». Саме через спілкування з ними, через їхні заняття, я зрозуміла, що досить непогано співаю, малюю, поборола страх виступати на сцені і хочу стати журналісткою.  

Залитий сонцем вестибюль чекає шкільної перерви. Миколаївка.©Альбина Бакуха

Я дуже  люблю шкільні свята: заходи, ярмарки, конкурси, змагання. Кожного року наш клас готує виховний захід, у якому я залюбки беру участь. Репетиції, костюми, співи, і нарешті, сам виступ —  викликає  велике задоволення і у мене, і у моїх друзів.  Моїм  класним керівником сьогодні є  Валентина Іванівна,  за фахом учителька української мови та літератури, саме вона відкрила для мене твори Шевченка, Франка, Лесі Українки. Я дуже люблю декламувати вірші. На уроках зарубіжної літератури ми обговорюємо твори, розмірковуємо над долями та вчинками героїв.  Ми можемо мати різні думки з цього приводу, але вчителька ніколи не сварить за це, а навпаки, каже, що кожен має власну думку.  

А ще наша школа не така як інші,  бо одні учні знімають кіно, інші пишуть проекти та отримують гранти, відвідують тренінги, беруть участь у кінофестивалях, створюють незвичні проекти.

Моя школа — мій другий дім, і я її люблю.

Теги:
Миколаївка, Моє улюблене місце, школа, тренінги, волонтері

<- назад в: Публикации

Предыдущий материал:
Місце, яке руйнує бар`єри

Следующий материал:
Мой замок


Албина Бакуха

Возраст: 12 лет

Родилась: в Славянске

Живу: в Николаевке

 

Что меня делает счастливой?

Непогода - снег, дождь, ветер. И – музыка!

Что для меня важно в жизни?

Моя семья: родители и брат – люди, которые всегда могут меня понять.

Что бы я  хотела изменить в своем городе к лучшему?

В моём городе чудесная природа, но сам город не приспособлен для молодёжного досуга. Я бы хотела больше безопасных мест для отдыха.