МедiаЛаб Донбас - медиапроект для молодёжи Донбасса. Наше мотто: «Пиши и измени свой город!». В наших Медиа Мастерских начинающие журналистки и журналисты работают над темами, важными для их города, формируя критический взгляд на свое окружение. Их статьи, фото- и видеоматериалы опубликованы на этом веб-сайте.

Публикации

Островок детских улыбок

30.07.2019

Славянск


Анастасия Мазурик

Фотоэссе

На моей улице есть детская площадка. Сюда приходит много детей и подростков, которые живут по соседству. На маленькой карусели катаются малыши, а на той, которая в три раза выше, развлекаются ребята повзрослее. На этой детской площадке можно даже играть в волейбол – здесь натянута сетка.

Объект притяжения площадки – огромная горка, которой уже 30 лет. На ней «выросло» не одно поколение горожан.

Весной 2014 года в площадку попал снаряд. К счастью, никто из детей тогда не пострадал. Недавно детскую площадку привели в порядок: перекрасили и заменили качели, что бы не было напоминаний о тех страшных событиях.

<- назад в: Публикации

Предыдущий материал:
И так каждый день

Следующий материал:
Лавочка моего детства


Анастасія Мазурик

Вік: 15

Народилася: м. Cлов'янськ

Живу: м. Слов'янськ

 

Що мене робить щасливою?

Щасливою мене роблять найпростіші деталі: здорові батьки, друзі поруч, улюбленні песик та папуги. Мені подобається, коли посмішки моїх батьків палають радістю.

Що для мене важливо в житті?

Думаю,людина не може жити щасливою без любові. Вона багатолика. Ми любимо батьків, дітей, чоловіків і дружин, друзів і всіх  по  різному, по особливому. Але до кого б ми не відчували це почуття, справжня  любов завжди означає  піти на жертву заради коханої  людини.

 Сила любові полягає в тому, що вона пробуджує у відповідь почуття, лікує душу, здатне врятувати життя. Це той стан людини, коли душа його найбільш відкрита верховним начал добра, істини і краси.

Що б я хотіла змінити в своєму місті на краще?

Я б хотіла зробити наші вулиці більш чистими, також у належний вигляд памятки архітектури, більш детально слідкувати хто відвідує дитячі майданчики особливо ввечері. Звичайно відремонтувати дороги, адже їхати  по ним просто небезпечно для життя.

Так могє місто не ідеально. Але я сподіваюся, що з роками воно буде у 10 найбільш відвідуваних міст України,  або навіть у світі! Отже, не зважаючи на усе. У  нас є і багато гарного. Наприклад, наші соле6ніт озера, які мають свою цілющу силу, мальовничу гору Карачун  і багато іншого.