МедiаЛаб Донбас - медиапроект для молодёжи Донбасса. Наше мотто: «Пиши и измени свой город!». В наших Медиа Мастерских начинающие журналистки и журналисты работают над темами, важными для их города, формируя критический взгляд на свое окружение. Их статьи, фото- и видеоматериалы опубликованы на этом веб-сайте.

Публикации

Ілля та його загадковий світ

02.07.2020

Соледар


Марк Тыщук

Фотоесе

Знайомтесь: це хлопчик з нашого двору, Ілля. Мій ровесник.

Він зовсім несхожий на більшість сучасних дітей. Бо робить те, чого не роблять інші. Має свій квітник та весь вільний час пропадає там. Оздоблює його всілякими знахідками та скарбами.

Ілля любить майструвати, доглядає за рослинами, саджає дерева, вирощує квіти. Зовсім скоро у його квітнику з’являться й вирощені ним гриби-боровики. Надалі планує їх продавати або на місцевому ринку, або просто в дворі, як це роблять його сусіди. Місцеві жителі підтримують його ініціативу, а маленькі діти радо приходять погратись в пісочницю, облаштовану біля його квітника.

Ще він цікавиться хімією й проводить вдома різноманітні досліди. Допомагає сусідам. У його оточенні є і люди похилого віку, які звертаються до нього по допомогу, а він радо відгукується. То телефон налаштує, то збігає до магазину зробити якусь термінову покупку. 

Ілля має свої загадки й таємниці, дізнатись про які можна тільки ставши його справжнім другом.

Теги:
Соледар, фотоэссе, город, хобби, улица

<- назад в: Публикации

Предыдущий материал:
Светлый храм над древним морем

Следующий материал:
Ритмичная хореография трудового дня


Марк Тыщук

Вік:12 років

Народився: в селі Різниківка

Живу: в Соледарі  

 

Що мене робить щасливим?

Моя сім'я

Що для мене важливо у житті?

Мої близькі

Що б я хотів змінити в своєму місті на краще?

Щоби в місті було більше гуртків для розвитку дітей