МедiаЛаб Донбас - медиапроект для молодёжи Донбасса. Наше мотто: «Пиши и измени свой город!». В наших Медиа Мастерских начинающие журналистки и журналисты работают над темами, важными для их города, формируя критический взгляд на свое окружение. Их статьи, фото- и видеоматериалы опубликованы на этом веб-сайте.

Публикации

Донецьки ліс

13.08.2017

Бахмут


Диана Потапцева

Моё любимое место в городе

Моё любимое место в городе. Донецк

Столиця промислового Донбасу приємно дивує, а іноді навіть і вражає, великою кількістю місць, де жителі можуть відпочити душею та тілом. Сучасні багатоповерхівки, будівлі кінця ХІХ – початку ХХ століть, магазини, ресторани, розважальні центри та набережна ріки Кальміус не залишать байдужими ні одну людину, хто хоч один раз побував у Донецьку. Але моє улюблене місце знаходиться не у самому центрі – а біля трамвайної зупинки «Академія ЖКГ»  та не має стільки відвідувачів та розваг, як об’єкти, що були створені руками людини.

Це невеликий лісочок, що пропонує нам дещо більше, ніж веселе проводження часу, а саме - спілкування з природою. Це місце має велике історичне значення, адже за часів Другої світової війни там ховались партизани, тому навіть зараз на землі можна побачити сліди від окопів, а усі пошкоджені снарядами та бомбами дерева були замінені самими воїнами на нові на честь кожного загиблого солдата.

Цвітіння лісу влітку. Донецьк © Діана Потапцева

Це місце особливе для мене, тому що саме там я проводила час зі своїм улюбленим песиком, друзями або і наодинці разом зі своїми думками; там я вперше та, можливо, в останнє побачила як падала зірка, що на декілька секунд освітила нічний небосхил неначе вдень. Вже немає мого улюбленця, друзі покинули домівки та виїхали закордон, але незмінними залишаються атмосфера та краса лісу, його рідний запах.

На жаль, зараз я не маю змоги бувати там частіше, але кожен раз, коли я виїжджаю на природу, я згадую той самий непримітний лісочок, з котрим мене пов’язує велика кількість приємних емоцій та спогадів.

Теги:
Донецк, любимое место, лес, друзья

<- назад в: Публикации

Предыдущий материал:
Парк «Цинковый»

Следующий материал:
Сльози до Матері


Диана Потапцева

Возраст: 21 год
Родилась: в Донецке
Живу: в Бахмуте с зимы 2014 года

Интересуюсь журналистикой и психологией, занимаюсь графикой, люблю читать.

Что меня делает счастливой?
Помощь животным и общение с ними, чтение интересных книг.

Что для меня важно в жизни?
Саморазвитие.

Что бы я хотела изменить в своём городе к лучшему?
Чтобы в городе было больше рабочих мест и мест для досуга. Чтобы качество жизни здесь стало лучше.