MediaLab Donbass ist ein Medienprojekt für junge Erwachsene im ostukrainischen Donbass. „Schreib und verändere deine Stadt!“ ist unser Motto: In Workshops recherchieren unsere Teilnehmerinnen und Teilnehmer lokale Themen und setzen sich kritisch mit ihrer Umgebung auseinander. Die entstandenen Artikel, Foto- und Videobeiträge veröffentlichen wir auf dieser Webseite.

Beiträge

Танок життя

30.07.2020

Бахмут


Анастасія Галас

Фотоесе

Неподалік від мого дому розташована школа №10, де вже понад 20 років викладає танці Вікторія Анатоліївна. Це була перша робота Вікторії після закінчення Бахмутського педагогічного коледжу, у школу вона прийшла натхненною на творчість та досі не втратила свого запалу.

Стати хореографом Вікторія хотіла ще з першого класу, та упродовж довгого часу вона працювала над досягненням своєї мрії. Вікторія танцювала у колективі «Іскорка», займалася народними та бальними танцями, а музика завжди вдохновляля її і занурювала в світ творчості.

Вікторія повна оптимізму, життєвої енергії та бажанням творити, тому викладає хореографію у дитячих садочках, школі та у дошкільному гуртку «Ліра». "Я стала хореографом, бо дуже люблю дітей та хочу ділитися мистецтвом танцю з маленькими послідовниками, - каже Вікторія. - Танці для мене – це життя".

TAGS:
Бахмут, фотоэссе, улица, работа, творчество

<- Zurück zu: Beiträge

Voriger Beitrag:
Місце зустрічей

Nächster Beitrag:
"Лада"


Анастасия Галас

 

Возраст: 15 лет
Родилась: в Бахмуте
Живу: в Бахмуте

Что делает меня счастливой?
Люди, которые всегда поддержат и помогут – мои близкие и друзья.


Что для меня важно в жизни?                                                                                                 

Семья и родные мне люди.


Что бы я хотела изменить в своём городе к лучшему?
Сделать Бахмут чище, чтобы горожане заботились о нём, сохраняя его таким же прекрасным, какой он есть.