MediaLab Donbass ist ein Medienprojekt für junge Erwachsene im ostukrainischen Donbass. „Schreib und verändere deine Stadt!“ ist unser Motto: In Workshops recherchieren unsere Teilnehmerinnen und Teilnehmer lokale Themen und setzen sich kritisch mit ihrer Umgebung auseinander. Die entstandenen Artikel, Foto- und Videobeiträge veröffentlichen wir auf dieser Webseite.

Beiträge

Ілля та його загадковий світ

02.07.2020

Соледар


Марк Тыщук

Фотоесе

Знайомтесь: це хлопчик з нашого двору, Ілля. Мій ровесник.

Він зовсім несхожий на більшість сучасних дітей. Бо робить те, чого не роблять інші. Має свій квітник та весь вільний час пропадає там. Оздоблює його всілякими знахідками та скарбами.

Ілля любить майструвати, доглядає за рослинами, саджає дерева, вирощує квіти. Зовсім скоро у його квітнику з’являться й вирощені ним гриби-боровики. Надалі планує їх продавати або на місцевому ринку, або просто в дворі, як це роблять його сусіди. Місцеві жителі підтримують його ініціативу, а маленькі діти радо приходять погратись в пісочницю, облаштовану біля його квітника.

Ще він цікавиться хімією й проводить вдома різноманітні досліди. Допомагає сусідам. У його оточенні є і люди похилого віку, які звертаються до нього по допомогу, а він радо відгукується. То телефон налаштує, то збігає до магазину зробити якусь термінову покупку. 

Ілля має свої загадки й таємниці, дізнатись про які можна тільки ставши його справжнім другом.

TAGS:
Соледар, фотоэссе, город, хобби, улица

<- Zurück zu: Beiträge

Voriger Beitrag:
Светлый храм над древним морем

Nächster Beitrag:
Ритмичная хореография трудового дня


Марк Тыщук

Вік:12 років

Народився: в селі Різниківка

Живу: в Соледарі  

 

Що мене робить щасливим?

Моя сім'я

Що для мене важливо у житті?

Мої близькі

Що б я хотів змінити в своєму місті на краще?

Щоби в місті було більше гуртків для розвитку дітей